Liberálny dom alebo otvorenosť verejnosti

Autor: Ondro Urban | 1.6.2011 o 15:10 | (upravené 1.6.2011 o 19:27) Karma článku: 11,82 | Prečítané:  2684x

Nadávky do buzerantov, feťákov sú časté zo strany neprajníkov. Skutočnosť je však úplne iná. V strane SaS sú normálni ľudia, ako hocikde inde. Aby sa ľudia mohli o tomto presvedčiť, tak SaS v krátkej dobe bude omnoho viac otvorená verejnosti ako hociktorá iná politická strana.

Liberálny dom, Priemyselná 8

Liberálny dom, Priemyselná 8 Bratislava

S nadávkami sa stretávam pri odpovedaní na emailové otázky od občanov, ktoré chodia na email sas@strana-sas.sk. Odpovedám na ne s maximálnou možnou mierou slušnosti. Už pri odpovedaní na otázky prostredníctvom emailu je SaS (súdiac podľa reakcií, v ktorých sú ľudia vďační už len za odpoveď) otvorenejšia verejnosti ako iné strany.

kontaktné centrum zvonka

Vchod do Kontaktného centra

kontaktne centrum

Kontaktné centrum pre občanov

SaS chce dosiahnuť viac. V Liberálnom dome bude kontaktné centrum pre občanov. V zelenej budove na Priemyselnej 8 v Bratislave, oproti Lidl-u, sa budú môcť občania zdôveriť so svojimi problémami, názormi. Budú vypočutí. V prípade, že človek v kontaktnom centre nebude vedieť odpovedať, pošle vašu otázku emailom vedúcemu témy v strane (poslancovi, ministrovi, členovi-odborníkovi).

cafe terra libera

Kaviareň v Liberálnom dome - Terra Libera (lat. zem slobodná)

 

Okrem kontaktného centra bude mať Liberálny dom kaviareň, kde takmer s istotou budú veľa krát sedieť najvyšší predstavitelia strany, ktorí sú ochotní porozprávať sa s ľuďmi. Plánujeme taktiež organizovať rôzne druhy udalostí vo veľkej miestnosti za kaviarňou, napríklad diskusie na aktuálne témy s ministrami.

SaS nie je zabarikádovaná strana za vysokými múrmi. To je pôvodný zámer Liberálneho domu, žiadne poslanecké kancelárie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Geológ: Ochladili Zem a vyhubili ľudí. Našu planétu čaká supererupcia

Výbuch supervulkánu by bol aj dnes katastrofický, hovorí geochronológ Martin Danišík, ktorý publikoval v prestížnom vedeckom časopise.

BLOG INEKO

Máme priveľa magistrov a inžinierov, dlho študujeme a neodmeňujeme úspech

Rozdiely vo vzdelávaní medzi Slovenskom a krajinami OECD.


Už ste čítali?